Õppetöö

Konsultatsioonide ajad

Ainekonsultatsioonide ja järelvastamiste ajad 2021/22 II poolaasta


   

ruum

E

T

K

N

R

Almre

Marge

Võimla

   

KL 15.20

   

Bärengrub

Küllike

103

KL

KL

     

Haan

Ly

206

     

7.-8.tund

 

Hallik

Liia

202

KL

KL

KL

KL

 

Igga

Margus

Võimla

KL

KL

KL

KL

KL

Jakobson

Mare

316

 

KL 6.-7.tund

KL 6.-7.tund

KL 6.-7.tund

 

Jasnova

Jelena

208

     

KL  

 

Kaldra

Aive

104

     

15.00 - 17.00

 

Kantemus

Ardo

   

KL 

     

Kasendi

Sirje

211

     

KL 14.00-16.00

 

Kazakova

Kalli

317

 

KL

KL 

KL

KL

Kirt

Karl

 

KL

       

Kovru

Marika

   

 

KL 7. tund    

Kuropatkin

Piret

         

KL

Kärp

Kaja

301

KL

KL

KL

KL

KL

Lillepuu

Tiina

302

       

13.00-15.00

Mets

Merle

101

 

KL

KL

   

Mäeorg

Aime

     

12.00 - 14.30

   

Mäger

Piia

 

KL

KL

KL 

KL

KL

Napritson

Imbi

306

   

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

 

Ojaots

Enna

201

 

8. tund

 

7. tund

 

Ojarand

Haja

308

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

   

Pedai

Aino

307

   

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

 

Puidet

Kairi

VM 208

KL 15.00-16.00

       

Roht

Jaan

Tööõpetuse klass

15.00 - 16.00

       

Rohtla-Alp

Ave

         

KL

Sallum

Katrin

   

KL 

   

KL

Soots

Helle

   

KL

KL

8. tund

 

Sults

Avo

         

KL

Tõnisson

Kristi

Solfedžo klass

KL 13.00-15.00

   

KL 13.00-15.00

 

Viir

Tiina

312

   

KL 13.00-15.00

   

Vilgelm

Mai

304

     

KL 14.00-16.00

 

Vilu

Evi

309

   

13.00-15.00

   

Vunder

Kersti

212

 

   

14 - 15.45

 

Ütsik

Madli

311

KL 13.00-15.00

 

KL 13.00-15.00

   

 

 

   

ruum

E

T

K

N

R

Almre

Marge

Võimla

   

KL 15.20

   

Bärengrub

Küllike

103

KL

KL

     

Haan

Ly

206

     

7.-8.tund

 

Hallik

Liia

202

KL

KL

KL

KL

 

Igga

Margus

Võimla

KL

KL

KL

KL

KL

Jakobson

Mare

316

 

KL 6.-7.tund

KL 6.-7.tund

KL 6.-7.tund

 

Jasnova

Jelena

208

     

KL  

 

Kaldra

Aive

104

     

15.00 - 17.00

 

Kantemus

Ardo

   

KL 

     

Kasendi

Sirje

211

     

KL 14.00-16.00

 

Kazakova

Kalli

317

 

KL

KL 

KL

KL

Kirt

Karl

 

KL

       

Kovru

Marika

   

 

KL 7. tund    

Kuropatkin

Piret

         

KL

Kärp

Kaja

301

KL

KL

KL

KL

KL

Lillepuu

Tiina

302

       

13.00-15.00

Mets

Merle

101

 

KL

KL

   

Mäeorg

Aime

     

12.00 - 14.30

   

Mäger

Piia

 

KL

KL

KL 

KL

KL

Napritson

Imbi

306

   

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

 

Ojaots

Enna

201

 

8. tund

 

7. tund

 

Ojarand

Haja

308

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

   

Pedai

Aino

307

   

KL 13.00-15.00

KL 13.00-15.00

 

Puidet

Kairi

VM 208

KL 15.00-16.00

       

Roht

Jaan

Tööõpetuse klass

15.00 - 16.00

       

Rohtla-Alp

Ave

         

KL

Sallum

Katrin

   

KL 

   

KL

Soots

Helle

   

KL

KL

8. tund

 

Sults

Avo

         

KL

Tõnisson

Kristi

Solfedžo klass

KL 13.00-15.00

   

KL 13.00-15.00

 

Viir

Tiina

312

   

KL 13.00-15.00

   

Vilgelm

Mai

304

     

KL 14.00-16.00

 

Vilu

Evi

309

   

13.00-15.00

   

Vunder

Kersti

212

 

   

14 - 15.45

 

Ütsik

Madli

311

KL 13.00-15.00

 

KL 13.00-15.00