Uudised

10.klassi õpilased uudistamas Kaitseväe Akadeemias ja Kuperjanovi pataljonis 14. november Administrator


Riigikaitseõpetuse raames külastasid meie kooli 10.klassi õpilased koos õpetaja Tiit Ilveriga Tartus Kaitseväe Akadeemiat ja Võrus Kuperjanovi pataljoni. Kuidas saadakse Eesti kaitseväe ohvitseriks? Kas sina teadsid, et kolme aasta jooksul õpitakse lisaks militaarsetele ainetele ka pedagoogikat, psühholoogiat ja etiketti? Et ohvitseriõppe juurde käib ka tantsukursus? Et Kaitseväe Akadeemia õppuritele makstakse palka? 

Võrus Kuperjanovi pataljonis tutvuti kaitseväeteenistuse põhimõtetega, söödi sõdurilõunat, uuriti kaitseväetehnikat ja  erinevaid relvi.

Oli pikk, aga huvitav päev.

Tekst ja fotod õpetaja Ly Haan

Riigikaitseõpetuse raames külastasid meie kooli 10.klassi õpilased koos õpetaja Tiit Ilveriga Tartus Kaitseväe Akadeemiat ja Võrus Kuperjanovi pataljoni. Kuidas saadakse Eesti kaitseväe ohvitseriks? Kas sina teadsid, et kolme aasta jooksul õpitakse lisaks militaarsetele ainetele ka pedagoogikat, psühholoogiat ja etiketti? Et ohvitseriõppe juurde käib ka tantsukursus? Et Kaitseväe Akadeemia õppuritele makstakse palka? 

Võrus Kuperjanovi pataljonis tutvuti kaitseväeteenistuse põhimõtetega, söödi sõdurilõunat, uuriti kaitseväetehnikat ja  erinevaid relvi.

Oli pikk, aga huvitav päev.

Tekst ja fotod õpetaja Ly Haan