Uudised

Isadepäeva eel mõnus õhtupoolik orienteerumismängu ja Rooside Sõja saatel 10. november Administrator


Isadepäeva eel said meie kooli algklasside pered kokku, et koos üks mõnus õhtupoolik veeta. Üritus algas õues taskulampide valguses orienteerumismänguga. Pärast seda koguneti aulasse, et maha pidada lõbus Rooside sõja lahing. Olime küsinud 111 lapse käest küsimusi isade oskuste, tegemiste ja harjumuste kohta. Nüüd said isad-emad arvata, mida lapsed arvavad. Mäng kulges hoogsalt ja lõbusalt. Lusti oli nii osalejatel kui pealtvaatajatel.

Fotod üritusest asuvad siin. 

Õp Tiina Lillepuu

Isadepäeva eel said meie kooli algklasside pered kokku, et koos üks mõnus õhtupoolik veeta. Üritus algas õues taskulampide valguses orienteerumismänguga. Pärast seda koguneti aulasse, et maha pidada lõbus Rooside sõja lahing. Olime küsinud 111 lapse käest küsimusi isade oskuste, tegemiste ja harjumuste kohta. Nüüd said isad-emad arvata, mida lapsed arvavad. Mäng kulges hoogsalt ja lõbusalt. Lusti oli nii osalejatel kui pealtvaatajatel.

Fotod üritusest asuvad siin. 

Õp Tiina Lillepuu