Uudised

Teine koht Mulgi mälumängus "Nupute vällä!" 22. veebruar Administrator


9. klassi noormehed Rasmus Mirka, Remo Ütsik, Mihkel Ilves ja Steven Savi tõid Hallistest Mulgimaa koolide mälumängult auhinnalise teise koha. Seekordne mäng keskendus Mulgi märkidele ja sümbolitele.  

Küsimused olid koostatud Mulgimaa- teemaliste  raamatute ja ajalehe Üitsainus Mulgimaa põhjal.

Järgmine mäng toimub aprillis meie koolis.

Foto ja tekst õpetaja Helle Soots

 

9. klassi noormehed Rasmus Mirka, Remo Ütsik, Mihkel Ilves ja Steven Savi tõid Hallistest Mulgimaa koolide mälumängult auhinnalise teise koha. Seekordne mäng keskendus Mulgi märkidele ja sümbolitele.  

Küsimused olid koostatud Mulgimaa- teemaliste  raamatute ja ajalehe Üitsainus Mulgimaa põhjal.

Järgmine mäng toimub aprillis meie koolis.

Foto ja tekst õpetaja Helle Soots