Saavutused 2019-2020

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

6. koht   Robin Liiber 9. kl (juhendajad Mai Vilgelm ja Avo Sults)

 

Prof Jaan Depmanile pühendatud XXV nuputamisvõistlus

III koht gümnaasiumide arvestuses (6 võistkonda) - Joonas Talvik 10. kl, Kristo Maisla 11. kl, Aleksander Tokman 12. kl

5. koht põhikoolide arvestuses (16 võistkonda) - Robin Liiber 9. kl, Ron Remi Tennasilm 9. kl, Lily-Ann Maria Verbeek 7. kl, Andra Liisa Reimaa 7. kl

(juhendaja Sirje Kasendi)

 

Viljandimaa koolide 6. - 9. klasside mälumängu Pähklipureja hooaja esimesene mäng

I koht - võistkonna koosseisus Robin Liiber 9. kl, Kerreth Arula 8. kl, Lily-Ann Maria Verbeek 7. kl, Vaido Veiper 6. kl

(juhendaja Kaja Kärp)

 

Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt koostöös Riigimetsa Majandamise Keskusega (RMK) kodanikupäevaks 2019. korraldatud esseekonkurss "Metsa roll minu elus"

III koht  Robin Liiber  9. kl (juhendaja Helle Soots)

 

VII jutuvestjate konkurss "Kratilood"

I koht  7. - 9. klasside arvestuses  Eero Lõhmus  9. kl (juhendaja Kairi Lõhmus)

 

Lauluvõistlus "Viljandi valla laululaps 2019"

III koht 7-8-aastaste vanuserühmas - Laura Kulik 2. kl

I koht 9-10-aastaste vanuserühmas - Andris Reimaa 4. i kl

eripreemia 9-10-aastaste vanuserühmas - Remi Zieds 4. i kl

I koht 13-15-aastaste vanuserühmas - Robin Liiber 9. kl

II koht ja eripreemia kitarrisaate eest  13-15-aastaste vanuserühmas - Eero Lõhmus 9. kl

III koht 13-15-aastaste vanuserühmas - Helina Kalamees 9. kl

(juhendaja Merle Mets)

eripreemia 9-10-aastaste vanuserühmas - Triinabel-Liisa Tuul 4. i kl

(juhendaja Tiina Lillepuu)

 

Ettelugemispäeva "Heal meelel ja ilusal keelel" Viljandimaa eelvoor

Nelja parema lugeja seas - Brigitta Välja 4. h kl (juhendaja Romet Koser)

 

Koolitus ettevõtlusest ja minifirmade loomisest põhikooli III astme õpilastele "Võta ise ette"

Võistkonna koosseisus: Janar Kasak 8. kl, Kerreth Arula 8. kl, Tristan Thor Tennasilm 8. kl

 

Maakondlikud 6. klasside õpioskuste võistlused

Võistkonna koosseisus Keili-Stella Härm, Keirit Jõgi, Vaido Veiper, Tauno Kobin

(juhendajad Ly Haan, Liia Hallik, Kaja Kärp, Enna Ojaots, Mai Vilgelm)

 

24. Viljandimaa õpilaste majanduspäeva majandusmäng Turuplats

I koht kodumajapidamiste arvestuses, võistkonna koosseisus: Meeri-Helena Kalamees, Annabel Kõva, kristi Nukka, Aleksander Tokman ja Artur-Bodo Yarmolenko 12. kl, Kevin-Daniel Platov 9. kl

II koht kodumajapidamiste arvestuses, võistkonna koosseisus: Kamilla Arak, Romek Makki, Kirti Pae, jaOskar Henry Verbeek 12. kl, Janar Kasak ja Tristan Thor Tennasilm 8. kl

III koht kodumajapidamiste arvestuses, võiskonna koosseisus: Gerda Feldveber, Robin Liiber, Eero Lõhmus, Andre Sild, Loretta Silm ja Lisete Vaarman 9. kl

(juhendaja Sirje Kasendi)