Vabariiklik konkurss Looduse  Aasta Foto 2018

II koht noorte vanuserühmas  Karl Kristofer Alp   8. kl

H. Parsi nim V animafestival

I koht   1. – 3. klasside arvestuses   2. i klass (juhendajad Imbi Napritson, Anne Põldsaar)

II koht   1. – 3. klasside arvestuses   2. h klass (juhendaja Haja Ojarand)

Viljandimaa koolide kiviheitemasinate võistlus

I koht   Karl Kristofer Alp   8. kl   (juhendaja Jaan Roht)

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte ja noorte heliloojate 5. digitaalse heliloomingu konkurss

I koht – kategooria: etteantud videoklipi helindamine, vanuserühm: 11. – 15. aastased –   Joonas Talvik   8. kl (juhendaja Kevin Kangur)

2017/2018. õppeaasta põhikoolide mälumäng “Pähklipureja”

Meie võistkond koosseisus: Kerreth Arula 6. kl, Robin Liiber 7. kl, Karl Kristofer Alp 8. kl, Kriki Kaits 9. kl (juhendaja Kaja Kärp)

I koht kolmandas voorus

I koht üldarvestuses

Parim “Sakala lugeja”

Kolme maakonna Nutikate matemaatikute võistlus

5. koht   Robin Liiber   7. kl (juhendaja Kersti Vunder)

Nuti-Mati matemaatika Eesti meistri- ja karikavõistluste finaal

III koha saavutanud võistkonna koosseisus: Jarmo Luik 1. kl, Joosep Napritson 1. kl, Andris Reimaa 2. h kl, Lily-Ann Maria Verbeek 5. kl (juhendajad Aino Pedai, Sirje Kasendi, Haja Ojarand, lapsevanem Anneli Luik)

individuaalne II koht – Jarmo Luik 1. kl

Vabariikliku majandusolümpiaadi lõppvoor

19. koht (40 osalejat) Renee Trei 12. kl (juhendaja Sirje Kasendi)

Viljandi maakonna vokaalansamblite päev

Meie kooli ansambel sai kaks tunnuskaarti: “Uhked uued tulijad” ja “Parimale kevadlaulu esitajale”

Ansambli koosseisus on: Laura Pakasaar 12. kl, Sandra Hämelainen 9. kl, Deena Mäger 12. kl, Taaniel Küla 12. kl, Aleksander Tokman 10. kl, Robin Liiber 7, kl, Renee Trei 12. kl, Kristjan Häggblom  Elleri koolist, Grethel Mets Viljandi Gümnaasiumist.

(juhendaja Merle Mets)

Viljandi maakonna lauluvõistlus “Hoogsas rütmis”

Eripreemiad: Deena Mäger 12. kl, Aleksander Tokman 10. kl (juhendaja Merle Mets)

Edela-Eesti piirkonna finaalvõistlus Nuti-Mati matemaatikas

kuni 1. kl: I koht Jarmo Luik, II koht Joosep Napritson (juhendaja õp Aino Pedai)

2. – 3. kl:  II koht Jarek Luik  3. kl (õp Evi Vilu), 4. koht Andris Reimaa  2. h kl (õp Haja Ojarand, 6. koht Raul Toom  2. i kl (õp Imbi Napritson)

4. – 5. klass: I koht Lily-Ann Maria Verbeek 5. kl, III koht Andra Liisa Reimaa 5. kl, 4. koht Ragnar Randver 5. kl, 6. koht Jarmo Resen 5. kl (õp sirje Kasendi)

6. – 7. kl: III koht Jürgen Järveküla 7. kl (õp Kersti Vunder), 4. koht Kerreth Arula (6. kl), 5. koht Kerttu Nõmm 6. kl (õp Sirje Kasendi)

Rahvaspordi A-grupp:  4. koht 5. kl (õp Sirje Kasendi)

Rahvaspordi B-grupp: 4. koht Emmali Marksoo 5. kl (õp Sirje Kasendi), 6. koht Rami Kaits 2. h kl (õp Haja Ojarand))

Viljandi maakonna lauluvõistlus “Hoogsas rütmis”

Remi Zieds  2. h kl pääses nooremas vanuseastmes  finaali 8 parema hulka (juhendaja õp Merle Mets)

Viljandimaa põhikoolide õigekirjavõistlus

2. – 3. koht  Robin Liiber    7. kl

4. koht   Andra Liisa Reimaa   5. kl

5. – 6. koht   Lily-Ann Maria Verbeek   5. kl

(juhendaja õp Kaja Kärp)

6. koht   Hannah Grete Verbeek   9. kl   (juhendaja Helle Soots)

Viljandimaa gümnaasiumide kauni emakeelepäeva TÜ keelevõistlus

III koht   Renee Trei  12. kl  (juhendaja Helle Soots)

Põnevusjuttude kirjutamise võistlus Paalalinna Põnevik

II koht   Robin Liiber  7. kl (juhendaja kaja Kärp)

Majandusolümpiaadi Viljandimaa piirkonnavoor

I koht   Renee Trei   12. kl

4. koht   Tarvi Tepandi   12. kl

6. – 7. koht   Romek Makki   10. kl

(juhendaja Sirje Kasendi)

Maakonna põhikoolide mälumängu Pähklipureja II voor

I koht, võistkonnas Robin Liiber 7. kl, Karl Kristofer Alp 8. kl, Kriki Kaits 9. kl (juhendaja Kaja Kärp)

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

4. koht Karl Kristofer Alp   8. kl (juhendaja Aive Kaldra)

4. koht Eero Lõhmus   7. kl   (juhendaja Aive Kaldra)

Viljandi Gümnaasiumi 6. kõnevõistlus “Kirjutan Eestile”

Žürii eripreemia Robin Liiber 7.kl

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

III koht Robin Liiber   7. kl (juhendaja Kersti Vunder)

III koht Joonas Talvik   8. kl (juhendaja Enna Ojaots)

6. koht Aleksander Tokman   10. kl  (juhendaja Enna Ojaots)

II-III koht   Renee Trei   12. kl  (juhendaja Enna Ojaots)

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

4. koht Hannah Grete Verbeek 9. kl (juhendaja Mai Vilgelm)

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

III koht Renee Trei  12. kl (juhendaja Helle Soots)

Üleriigiline joonistusvõistlus “Eesti Maanteemuuseum otsib Ajalooma”

II koht 1. – 3. klasside vanusegrupis Liisa Aedma 3. kl (juhendaja Küllike Bärengrub)

Eesti koolinoorte XV mälumängumeistrivõistluste Viljandimaa eelvoor

I koht põhikoolide arvestuses ja üldarvestuses, edasipääs finaali – võistkonnas Inganora Makko 8. kl, Robin Liiber 7. kl, Karl Kristofer Alp 8. kl, Joonas Talvik 8. kl (juhendaja Kaja Kärp)

Põhikoolide mälumängu “Pähklipureja” 12. hooaja 1. mäng

võistkondlik III koht, võistkonnas Kerreth Arula 6. kl, Robin Liiber 7. kl, Inganora Makko 8. kl, Hannah Grete Verbeek 9. kl (juhendaja Kaja Kärp)

Luulekonkurss “Koidulauliku valgel”

III koht 5. – 9. klasside arvestuses Lily-Ann Maria Verbeek (juhendaja Romet Koser)

Prof Jaan Depmanile pühendatud nuputamisvõistlus

2. koht gümnaasiumide arvestuses Tarvastu Gümnaasium, võistkonnas Aleksander Tokman 10. kl, Tarvo Lillepeska 11. kl, Renee Trei 12. kl (juhendajad Enna Ojaots, Kersti Vunder)

Infootsimäng “Raamatutes peitub tarkus” 5. klasside õpilastele

III koht  –  võistkonnas Jan Andre Kalev, Marleen Kiisler, Laura Kuldsepp (juhendajad Kaja Kärp ja Liia Hallik)

V jutuvestjate konkurss “Kratilood”

II koht    7. – 9. klasside vanuserühmas Eero Lõhmus 7. kl (juhendaja Kairi Lõhmus)

Lõuna-Viljandimaa matemaatikavõistlus “Mulgi Pähkel”

I koht Vaido Veiper 4. kl (juhendaja Tiina Lillepuu)

5. koht Lily-Ann Maria Verbeek 5. kl (juhendaja Sirje Kasendi)

II koht Kerreth Arula 6. kl (juhendaja Sirje Kasendi)

II koht Robin Liiber 7. kl (juhendaja Kersti Vunder)

4. koht Inganora Makko 8. kl (juhendaja Enna Ojaots)

Viljandimaa gümnasistide 21. majanduspäeva majandusmäng “Turuplats”

Parim tootja Tõnis Kald 8. kl

Parim müüja Genri Pähnapuu 12. kl

Parim pankur Renee Trei 12. kl

Võistkondlik II koht kodumajapidamiste arvestuses: Romek Makki 10. kl, Marili Lillepeska 11. kl, Lejana Mägi 11. kl, Taavi Priinits 11. kl, Laura Pakasaar 12. kl

Võistkondlik III koht kodumajapidamiste arvestuses: Karl Kristofer Alp 8. kl, Joonas Talvik 8. kl, Egerth Tiido 8. kl

(juhendaja Sirje Kasendi)

Üleriigiline 8. – 9. klasside majanduse e-viktoriin (osalejaid 2104)

Inganora Makko 8. kl 4. koht, Joonas Talvik 8. kl 40. koht, Tõnis Kald 8. kl 40. koha jagamine (juhendaja Sirje Kasendi)