Uudised

Suur pidu Jõgeval 16. juuni Administraator


Meie kooli gümnaasiumi neidude rühm osales 10. – 12. juunil Eesti kolmandal naiste tantsupeol PereLugu. Etendusest võttis osa üle 4000 tantsija. Kõige noorem tantsutüdruk oli viie–kuueaastane ja kõige vanem 85-aastane. Naiste tantsupeol saime publikut rõõmustada kolme pooleteisttunnise etendusega. Neiud ilmestasid pidu nelja tantsuga. Tõsine töö harjutusväljakutel sai tunnustatud suure aplausiga. Nelja aasta pärast uuesti!

PereLugu meie emotsioonides:

#päike #põletus #valu #palavusk #tüdimus #kiievikotlet #karamellipunding #simman #kolmpäevatantsetäis #joondu #jõelähtme #tulgekokku #pääsuke #kortsuseelik #nalinaerpisarad #villid #emotsioonid #siia laotan südame

 

 

                                        Rühma juhendaja K. Vunder

Meie kooli gümnaasiumi neidude rühm osales 10. – 12. juunil Eesti kolmandal naiste tantsupeol PereLugu. Etendusest võttis osa üle 4000 tantsija. Kõige noorem tantsutüdruk oli viie–kuueaastane ja kõige vanem 85-aastane. Naiste tantsupeol saime publikut rõõmustada kolme pooleteisttunnise etendusega. Neiud ilmestasid pidu nelja tantsuga. Tõsine töö harjutusväljakutel sai tunnustatud suure aplausiga. Nelja aasta pärast uuesti!

PereLugu meie emotsioonides:

#päike #põletus #valu #palavusk #tüdimus #kiievikotlet #karamellipunding #simman #kolmpäevatantsetäis #joondu #jõelähtme #tulgekokku #pääsuke #kortsuseelik #nalinaerpisarad #villid #emotsioonid #siia laotan südame

 

 

                                        Rühma juhendaja K. Vunder