Võistlused 2018-2019
TV 10 Olümpiastarti I etapi finaal 8. detsember 2018 Võrus
Gregor Kiriland 4. kl 9. koht kõrgushüppes ja 18. koht 60 m jooksus
(juhendajad Margus Igga ja Priit Sihver)
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa I etapp 29. novembril 2018
Gregor Kiriland kõrgushüpe I koht, 50 m I koht
Swedbank Pallilahingu maakondlik turniir 29. novembril 2018 Abja Gümnaasiumis
poiste võistkond saavutas I koha
Remi Orle, Kaspar Järv, Raul Toom, Marten Rüütel 3. i klassist, Andris Reimaa, Tauri Tuul, Remi Zieds 3. h klassist, Joosep Napritson, Kert Järvelt 2. kl
tüdrukute võistkond saavutas III koha
Elis Marksoo, Melissa-Angela Paks, Melisandra Roosipuu 3. i kl, Delisa Lotte Tokman, Marleen Uutar, Brigitta Välja, Laura Ehala, Emma Rosenthal 3. h kl
Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus 24. septembril 2018 Karksi-Nuias
Võistlesid:
6-7 T 600 m - Andra Liisa Reimaa 6. kl, Marinel Markus 6. kl
8-9 T 600 m - Gerda Feldveber 8. kl, Lisete Vaarman 8. kl
6-7 P 1200 m - Tauri Tafenau 6. kl, Kevin Järv 6. kl
8-9 P 1200 m - Elari Tafenau 9. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Robin Liiber 8. kl
6-7 T 1700 m - Berit Vaarman 6. kl, Emmali Marksoo 6. kl
8-9 T 1700 m - Helina Kalamees 8. kl
6-7 P 2400 m - Asmo Anvelt 7. kl, Karl Ilves 7. kl
8-9 P 2400 - Raido Mägi 9. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Viljandimaa noorte sprindivõistlus 9. septembril 2018 Viljandis
Gregor Kiriland 4. kl 60 m I koht P 2008
Jarek Luik 4. kl 60 m III koht P 2008
Andris Reimaa 3. h kl 60 m 4. koht P 2008
Martin Tammeorg 5. kl 60 m II koht P 2007
Tauri Tafenau 6. kl 60 m II koht P 2006
Elis Marksoo 3. i kl 60 m II koht T 2008
Marinel Markus 6. kl 60 m III koht T 2006
Berit Vaarman 6. kl 60 m 8. koht T 2005
Meeri-Helena Kalamees 11. kl 100 m II koht T 2000
Tallinna Maratoni Sügisjooks 8. septembril 2018 Tallinnas
10 km - osalesid Meeri-Helena Kalamees 11. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Tallinna Maratoni Nike Noortejooks 7. septembril 2018 Tallinnas
5 km - osalesid Meeri-Helena Kalamees 11. kl, Eero Lõhmus 8. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Raido Mägi 9. kl
TV 10 Olümpiastarti I etapi finaal 8. detsember 2018 Võrus
Gregor Kiriland 4. kl 9. koht kõrgushüppes ja 18. koht 60 m jooksus
(juhendajad Margus Igga ja Priit Sihver)
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa I etapp 29. novembril 2018
Gregor Kiriland kõrgushüpe I koht, 50 m I koht
Swedbank Pallilahingu maakondlik turniir 29. novembril 2018 Abja Gümnaasiumis
poiste võistkond saavutas I koha
Remi Orle, Kaspar Järv, Raul Toom, Marten Rüütel 3. i klassist, Andris Reimaa, Tauri Tuul, Remi Zieds 3. h klassist, Joosep Napritson, Kert Järvelt 2. kl
tüdrukute võistkond saavutas III koha
Elis Marksoo, Melissa-Angela Paks, Melisandra Roosipuu 3. i kl, Delisa Lotte Tokman, Marleen Uutar, Brigitta Välja, Laura Ehala, Emma Rosenthal 3. h kl
Viljandimaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus 24. septembril 2018 Karksi-Nuias
Võistlesid:
6-7 T 600 m - Andra Liisa Reimaa 6. kl, Marinel Markus 6. kl
8-9 T 600 m - Gerda Feldveber 8. kl, Lisete Vaarman 8. kl
6-7 P 1200 m - Tauri Tafenau 6. kl, Kevin Järv 6. kl
8-9 P 1200 m - Elari Tafenau 9. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Robin Liiber 8. kl
6-7 T 1700 m - Berit Vaarman 6. kl, Emmali Marksoo 6. kl
8-9 T 1700 m - Helina Kalamees 8. kl
6-7 P 2400 m - Asmo Anvelt 7. kl, Karl Ilves 7. kl
8-9 P 2400 - Raido Mägi 9. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Viljandimaa noorte sprindivõistlus 9. septembril 2018 Viljandis
Gregor Kiriland 4. kl 60 m I koht P 2008
Jarek Luik 4. kl 60 m III koht P 2008
Andris Reimaa 3. h kl 60 m 4. koht P 2008
Martin Tammeorg 5. kl 60 m II koht P 2007
Tauri Tafenau 6. kl 60 m II koht P 2006
Elis Marksoo 3. i kl 60 m II koht T 2008
Marinel Markus 6. kl 60 m III koht T 2006
Berit Vaarman 6. kl 60 m 8. koht T 2005
Meeri-Helena Kalamees 11. kl 100 m II koht T 2000
Tallinna Maratoni Sügisjooks 8. septembril 2018 Tallinnas
10 km - osalesid Meeri-Helena Kalamees 11. kl, Eero Lõhmus 8. kl
Tallinna Maratoni Nike Noortejooks 7. septembril 2018 Tallinnas
5 km - osalesid Meeri-Helena Kalamees 11. kl, Eero Lõhmus 8. kl, Kevin Daniel Platov 8. kl, Raido Mägi 9. kl