Uudised

Nuti-Mati 05. aprill Administraator

19. märtsil toimus Suure-Jaanis Nuti-Mati Edela-Eesti piirkonnavoor. Meie kooli õpilastel, kes oma eelneva nelja etapiga piirkonnafinaali jõudsid, läks hästi. 12 õpilast võistlesid tippspordi arvestuses, neli õpilast rahvaspordi arvestuses.


Tippsport:

kuni 1. klass                                            

Gerret Merimaa 1. kl.   2. koht

Laura Kulik 1. kl.          3. koht                      

2.- 3. klass 

Andris Reimaa 3. h kl.       1. koht      

Raul Toom 3.i kl.                3. koht               

Rasmus Põder 3.i kl.         5. koht         

Rannar Merimaa 3.i kl.      6. koht

4.- 5. klass

Jarek Luik 4. kl.    2. koht

6.-7. klass

Andra Liisa Reimaa 6. kl.        1. koht

Kerreth Arula  7. kl.                  3.koht                                   

Lily-Ann Maria Verbeek 6. kl.   8. koht  

8.- 9. klass

Reio Pähnapuu 8. kl.      2. koht                                                                        

Jürgen Järveküla 8.kl.    3.koht 

 

Rahvaspordi tulemused:   

1. koht - Gerda Feldveber      8.kl.  

2. koht - Kerttu Nõmm            7.kl.      

5. koht  - Mia-Mirell Haosaar  1.kl.

 

Eesti Meistri- ja Karikavõistluste finaali sõidavad meie koolist 4 õpilast -  Gerreth Merimaa (1. kl), Andris Reimaa (3. h kl.), Raul Toom (3.i kl.) ja Andra Liisa Reimaa (6. kl.) Need toimuvad 8. aprillil Haapsalus.

Edu meie võistlejatele!

 

                                                                                            Õpetaja I. Napritson

Tippsport:

kuni 1. klass                                            

Gerret Merimaa 1. kl.   2. koht

Laura Kulik 1. kl.          3. koht                      

2.- 3. klass 

Andris Reimaa 3. h kl.       1. koht      

Raul Toom 3.i kl.                3. koht               

Rasmus Põder 3.i kl.         5. koht         

Rannar Merimaa 3.i kl.      6. koht

4.- 5. klass

Jarek Luik 4. kl.    2. koht

6.-7. klass

Andra Liisa Reimaa 6. kl.        1. koht

Kerreth Arula  7. kl.                  3.koht                                   

Lily-Ann Maria Verbeek 6. kl.   8. koht  

8.- 9. klass

Reio Pähnapuu 8. kl.      2. koht                                                                        

Jürgen Järveküla 8.kl.    3.koht 

 

Rahvaspordi tulemused:   

1. koht - Gerda Feldveber      8.kl.  

2. koht - Kerttu Nõmm            7.kl.      

5. koht  - Mia-Mirell Haosaar  1.kl.

 

Eesti Meistri- ja Karikavõistluste finaali sõidavad meie koolist 4 õpilast -  Gerreth Merimaa (1. kl), Andris Reimaa (3. h kl.), Raul Toom (3.i kl.) ja Andra Liisa Reimaa (6. kl.) Need toimuvad 8. aprillil Haapsalus.

Edu meie võistlejatele!

 

                                                                                            Õpetaja I. Napritson