Uudised

Piirkonna bioloogia olümpiaadilt 4. koht 15. aprill Administrator


Meie kooli 9. klassi õpilased Liisa Aedma ning Alexandra Muts osalesid piirkondlikul bioloogia olümpaadil. Liisa Aedma saavuta 8. - 9. klasside arvestuses 4. koha ning Alexandra Muts 33. koha. Konkurents oli ülitihe, sest kokku osales suisa 75 õpilast, 8. - 9. klasside arvestuses 51. 

Palju õnne tubli saavutuse üle ning toredaid märkamisi ja kohtumisi looduskeskkonnas!

Tänusõnad õpilaste juhendajale õpetaja Tiina Viirile.

 

Meie kooli 9. klassi õpilased Liisa Aedma ning Alexandra Muts osalesid piirkondlikul bioloogia olümpaadil. Liisa Aedma saavuta 8. - 9. klasside arvestuses 4. koha ning Alexandra Muts 33. koha. Konkurents oli ülitihe, sest kokku osales suisa 75 õpilast, 8. - 9. klasside arvestuses 51. 

Palju õnne tubli saavutuse üle ning toredaid märkamisi ja kohtumisi looduskeskkonnas!

Tänusõnad õpilaste juhendajale õpetaja Tiina Viirile.