Uudised

Tarvastu Gümnaasium läks 80. päevaks puhkusele 13. juuni HJ


Meie kool tähistas täna vaheaja algust kooliaasta lõpuaktusega. Päeva esimesel tunnil võttis klassijuhataja aasta kokku enda seisukohta jagades. Teisel tunnil kujundasid õpilased oma arvamuse kulgenud aastast, tehes oma klassi õppeaastast vahvad postrid. Aktusel loeti luuletusi, lauldi ja tantsiti. Direktor pidas kõnet ja tublimatele anti kätte kiituskirjad. Järgmised 80 päeva puhkavad õpilased ennast korralikult välja, et uuel õppeaastal taas tarkust taga hakata nõudma. Pilte aktusest näeb galeriist või vajutades SIIA

Meie kool tähistas täna vaheaja algust kooliaasta lõpuaktusega. Päeva esimesel tunnil võttis klassijuhataja aasta kokku enda seisukohta jagades. Teisel tunnil kujundasid õpilased oma arvamuse kulgenud aastast, tehes oma klassi õppeaastast vahvad postrid. Aktusel loeti luuletusi, lauldi ja tantsiti. Direktor pidas kõnet ja tublimatele anti kätte kiituskirjad. Järgmised 80 päeva puhkavad õpilased ennast korralikult välja, et uuel õppeaastal taas tarkust taga hakata nõudma. Pilte aktusest näeb galeriist või vajutades SIIA