Uudised

Võrkpalluritel on olnud tegus aasta algus 07. veebruar Administrator


7.-9. klasside segavõistkond võistles Suure-Jaanis ja 2011-2014 sünniaastaga tüdrukud Viljandi Spordihoones. 

Kolmapäeval, 31. jaanuaril, võistlesid 7.-9. klaaside noored Suure-Jaanis ümbruskonna koolide vastu. Alagrupis jäime alla Viljandi Jakobsoni koolile. Mäng Suure-Jaani kooli vastu läks küll pingeliseks, kuid meie õnneks väljusime võitjatena meie. Võit tagas koha poolfinaalis, kus vastasteks olid Viljandi Kesklinna Kooli noored. Kahjuks olid vastased taaskord tugevamad ning meid ootas ees pronksimatš. Mäng pronksi eest kujunes väga pingeliseks. Esimene geim kuulus meile, teine geim August Kitzbergi Gümnaasiumile. Otsustavas kolmandas geimis olid ohjad terve geimi vältel pigem meie käes, kuid kahjuks lõpuks noppisid 15:13 seisuga Kitzbergi Gümnaasium noored võidu. Meie pidime leppima 4. kohaga. Pettumus oli suur ja see väljendus ka tagareas seisvate poiste nägudes. 

Võistkonda kuulusid: Kelli Sisask, Ketlin Sisask, Kätlin Plado, Ketlin Plado, Kaisa Piigli, Steven Arak, Mihkel Ilves, Remo Ütsik, Mattias Püvi

2011-2014 sünniaastaga tüdrukud osalesid 2. veebruaril Viljandis peetud minivõrkpalli tsooniturniiril, millest võtsid osa ka tiimid Pärnumaalt, Saaremaalt, Läänemaalt ja Viljandist. Algselt oli meil plaanis panna välja 2 tiimi, (nooremad oleks mänginud U12 vanusegrupis ja vanemad U14 vanusegrupis), kuid kahjuks selgus mõni päev enne turniiri, et kaks meie tüdrukut ei saa tervislikel põhjustel osaleda. Võtsime vastu otsuse minna mängima vaid ühe tiimiga. Nii juhtus, et ka meie kõige nooremad pidid võistlema endast mitu aastat vanemate tüdrukute vastu. Päeva lõpuks kogunes tüdrukute saldosse 2 võitu ja 2 viiki.

Võistkonda kuulusid: Emma Suurhans, Emily Suurhans, Roosi Nukka, Eleri Tiido, Liisbet Sammul, Victoria Desiree Elvet, Laura Reelend

Viljandis peetud minivõrkpalli turniiril osales ka meie kooli õpilane Annabel Palumaa. Annabel alustas sel sügisel võrkpallitreeninguid Viljandi Spordikoolis ning saavutas oma tiimiga kõrge teise koha.

Fotod ja tekst treener Egle Püvi

7.-9. klasside segavõistkond võistles Suure-Jaanis ja 2011-2014 sünniaastaga tüdrukud Viljandi Spordihoones. 

Kolmapäeval, 31. jaanuaril, võistlesid 7.-9. klaaside noored Suure-Jaanis ümbruskonna koolide vastu. Alagrupis jäime alla Viljandi Jakobsoni koolile. Mäng Suure-Jaani kooli vastu läks küll pingeliseks, kuid meie õnneks väljusime võitjatena meie. Võit tagas koha poolfinaalis, kus vastasteks olid Viljandi Kesklinna Kooli noored. Kahjuks olid vastased taaskord tugevamad ning meid ootas ees pronksimatš. Mäng pronksi eest kujunes väga pingeliseks. Esimene geim kuulus meile, teine geim August Kitzbergi Gümnaasiumile. Otsustavas kolmandas geimis olid ohjad terve geimi vältel pigem meie käes, kuid kahjuks lõpuks noppisid 15:13 seisuga Kitzbergi Gümnaasium noored võidu. Meie pidime leppima 4. kohaga. Pettumus oli suur ja see väljendus ka tagareas seisvate poiste nägudes. 

Võistkonda kuulusid: Kelli Sisask, Ketlin Sisask, Kätlin Plado, Ketlin Plado, Kaisa Piigli, Steven Arak, Mihkel Ilves, Remo Ütsik, Mattias Püvi

2011-2014 sünniaastaga tüdrukud osalesid 2. veebruaril Viljandis peetud minivõrkpalli tsooniturniiril, millest võtsid osa ka tiimid Pärnumaalt, Saaremaalt, Läänemaalt ja Viljandist. Algselt oli meil plaanis panna välja 2 tiimi, (nooremad oleks mänginud U12 vanusegrupis ja vanemad U14 vanusegrupis), kuid kahjuks selgus mõni päev enne turniiri, et kaks meie tüdrukut ei saa tervislikel põhjustel osaleda. Võtsime vastu otsuse minna mängima vaid ühe tiimiga. Nii juhtus, et ka meie kõige nooremad pidid võistlema endast mitu aastat vanemate tüdrukute vastu. Päeva lõpuks kogunes tüdrukute saldosse 2 võitu ja 2 viiki.

Võistkonda kuulusid: Emma Suurhans, Emily Suurhans, Roosi Nukka, Eleri Tiido, Liisbet Sammul, Victoria Desiree Elvet, Laura Reelend

Viljandis peetud minivõrkpalli turniiril osales ka meie kooli õpilane Annabel Palumaa. Annabel alustas sel sügisel võrkpallitreeninguid Viljandi Spordikoolis ning saavutas oma tiimiga kõrge teise koha.

Fotod ja tekst treener Egle Püvi