Võistlused 2021-2022
TV 10 Olümpiastarti IV vabariiklik etapp Tallinnas 21. mail 2022
Gregor Kiriland 7. kl PV pallivise II koht, kettaheide III koht
Marten Igga 5. kl PN kettaheide 12. koht
Mikk Mattias Viira PN kettaheide 17. koht
Kert Järvelt 5. kl PN pallivise 15. koht, 1000 m 48. koht
Gert Ritson 5. kl PN 1000 m 39. koht, pallivise 64. koht
Estelle Peek 5. kl TN 600 m 54. koht, pallivise 29. koht
Kaisa Piigli 6. h kl TV 600 m 39. koht
Elis Marksoo 6. i kl TV 600 m 48. koht, kettaheide 37. koht, pallivise 53. koht, 600 m 7. koht
Melissa-Angela Paks 6. i kl TV pallivise 40. koht, kettaheide 45. koht
TV 10 Olümpiastarti IV maakondlik etapp Karksi-Nuais 16. mail 2022
Gregor Kiriland 7. kl PV pallivise I koht, kettaheide II koht
Tauri Tuul 6. h kl PV 1000 m III koht, pallivise 9. koht
Gert Ritson 5. kl PN 1000 m III koht, pallivise 6. koht
Kert Järvelt 5. kl PN pallivise III koht, 1000 m 4. koht
Estelle Peek 5. kl TN pallivise III koht
Annabel Palumaa 3. kl TN 600 m III koht, pallivise 5. koht
Emili Hoolemaa 5. kl TN 600 m II koht, pallivise 4. koht
Kaisa Piigli 6. h kl TV 600 m II koht
Marten Igga 5. kl PN kettaheide 4. koht
Elis Marksoo 6. i kl TV kettaheide 4. koht, pallivise 5. koht, 600 m 7. koht,
Melissa-Angela Paks 6. i kl TV pallivise 6. koht, kettaheide 7. koht
TV 10 Olümpiastarti III vabariiklik etapp Tartus 26. märtsil 2022
Gregor Kiriland 7. kl PV kõrgushüpe II koht, kuulitõuge II koht (kooli rekord)
Elis Marksoo 6. i kl TV kõrgushüpe 44. koht (65 osalejat), kaugushüpe 37. koht (70 osalejat)
Kaisa Piigli 6. h kl TV kõrgushüpe 38. koht (65 osalejat), kaugushüpe 44. koht (70 osalejat)
Gert Ritson 5. kl PN kuulitõuge 38. koht (65 osalejat), kaugushüpe 52. koht (72 osalejat)
Kert Järvelt 5. kl PN kuulitõuge 25. koht (65 osalejat), kaugushüpe 66. koht (72 osalejat)
Valter Külveti mälestusvõistlused kergejõustikus 24. märtsil 2022 Abja-Paluojal
Annabel Palumaa 3. kl TU-12 50 m I koht, 50 mtj I koht
Estelle Peek 5. kl TU-14 kõrgushüpe II koht, 50 mtj II koht
Kaisa Piigli 6. h kl TU-16 50 m II koht, 50 mtj II koht, kõrgushüpe III koht
Gregor Kiriland 7. kl PU-16 kõrgushüpe I koht, 50 m I koht, 50 mtj I koht
Võistlussarja TV 10 Olümpiastarti III etapp 17. märtsil 2022 Viljandis
Gert Ritson 5. kl PN kaugushüpe 7. koht, kuulitõuge 11. koht
Kert Järvelt 5. kl PN kaugushüpe 10. koht, kuulitõuge 8. koht
Marten Igga 5. kl PN kaugushüpe 11. koht, kuulitõuge 12. koht
Gerret Merimaa 4. kl PN kuulitõuge 14. koht
Kaisa Piigli 6. h kl TV kaugushüpe 6. koht, kõrgushüpe 7. koht
Elis Marksoo 6. i kl TV kaugushüpe 4. koht, kõrgushüpe 10. koht
Melissa-Angela Paks TV kaugushüpe 13. koht
Gregor Kiriland 7. kl PV kõrgushüpe I koht, kuulitõuge I koht (kooli rekord)
Võistlussarja Tv 10 Olümpiastarti II etapp 29. jaanuaril 2022 Tallinnas
Gregor Kiriland 7. kl PV 60 mtj II koht, PV kaugushüpe 4. koht
Osalesid veel:
Lisette Paks 4. kl TN 60 mtj, TN kaugushüpe
Elis Marksoo 6. i kl TV 60 mtj
Kaisa Piigli 6. h kl TV 60 mtj
Kert Järvelt 5. kl PN 60 mtj
Võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 25. jaanuaril 2022 Viljandis
Estelle Peek 5. kl TN 50 mtj III koht, TN kaugushüpe II koht
Annabel Palumaa 3. kl TN 50 mtj 4. koht, TN kaugushüpe 5. koht
Lisette Paks 4. kl TN 50 mtj 6. koht, TN kaugushüpe 6. koht
Elis Marksoo 6. i kl TV 50 mtj 4. koht
Kaisa Piigli 6. h kl TV 50 mtj 8. koht
Gerret Merimaa 4. kl PN 50 mtj 7. koht
Gregor Kiriland 7. kl PV 50 mtj I koht, PV kaugushüpe I koht
Viljandi Spordikooli hüppevõistlus 6. jaanuaril 2022
Annabel Palumaa 3. kl kaugushüpe T U14 III koht
Viljandi Spordikooli jooksuvõistlus 5. jaanuaril 2022
Elis Marksoo 6. i kl 60 mtj T U16 II koht
Kaisa Piigli 6. h kl 60 mtj T U16 4. koht
Estelle Peek 5. kl 60 mtj T U14 II koht
Annabel Palumaa 3. kl 60 mtj T U14 III koht
Viljandimaa sprinterite päev 14. septembril 2021 Viljandis
Saavutatud kohad oma vanuseklassis:
Oliver Palumaa 1. b klass - I koht
Ronja Zieds 1. b klass - I koht
Annabel Palumaa 3. klass - I koht
Elis Marksoo 6. i klass - I koht
Gregor Kiriland 7. klass - I koht
Marta Reilson 9. klass - I koht
Eleri Tiido 2. h klass - II koht
Kristiina Korb 1. b klass - III koht
TV 10 Olümpiastarti vabariiklik finaal (9-võistlus) 4. - 5. septembrini 2021 Kuressaares
Gregor Kiriland 7. kl - 6. koht, kooli rekord
TV 10 Olümpiastarti III etapp 29. augustil 2021 Tartus
Gregor Kiriland 7. kl - kettaheites 16. koht, palliviskes 6. koht
Viljandimaa TV 10 Olümpiastarti finaal (9-võistlus) 23. - 24. augustini 2021 Viljandis
Gregor Kiriland 7. kl - II koht
TV 10 Olümpiastarti I etapp 14. juunil 2021 Võrus
Gregor Kiriland 7. kl - teivashüppes 14. koht
Viljandimaa TV 10 Olümpiastarti III etapp 3. juunil 2021 Viljandis
Gregor Kiriland 7. kl - kettaheites II koht, palliviskes II koht
Viimati muudeti:18.11.2022