Saavutused 2015-2016
Viljandi Taibukate Teaduskooli võistkonna koosseisus II koht oma vanuserühmas äriideede konkursil “Bright Minds”
Tõnis Kald ja Joonas Talvik 6. kl
Võistkondlik III koht Nuti-Mati vabariiklikel meistri- ja karikavõistlustel keskmise suurusega koolide hulgas (81 – 400 õpilast) –
Elis Ütsik 1. kl, Elin Hainsalu ja Kairit Piirak 2. kl, Laura Kuldsepp 3. kl
Juhendajad Imbi Napritson, Tiiu Rõõm
Maakondlikus mälumängus “Pähklipureja”
võistkondlik II koht – Grethel Mets 9. kl, Kristiina Koltsova 8. kl, Kriki Kaits 7. kl, Karl Kristofer Alp 6. kl
Õpilasi juhendas Kaja Kärp
Kolme maakonna 5. – 8. klasside matemaatikavõistlus “Nutikad matemaatikud”
III koht Robin Liiber 5. kl arvestuses, 12. – 13. koht Joonas Talvik 6. kl arvestuses
Juhendajad Kersti Vunder ja Enna Ojaots
Nuti-Mati matemaatika Edela piirkonna finaal
III koht Elis Ütsik 1. kl, III koht Elin Hainsalu 2. kl, 4. koht Jarek Luik 1. kl, 7. koht Laura Kuldsepp 3. kl, 11. koht Kaisa Verismaa 1. kl
Juhendajad Imbi Napritson, Tiiu Rõõm, Evi Vilu
Viljandi maakonna 3. klasside õpioskuste olümpiaad
6. koht, võistkonnas 3. kl õpilased Andra Liisa Reimaa, Lily-Ann Maria Verbeek, Marta Reilson
Juhendaja Aino Pedai
Viljandimaa põhikoolide õigekirjavõistlus
5. koht Kriki Kaits 7. kl, 9. koht Kadi Lõhmus 8. kl, 5. koht Grethel Mets 9. kl
Juhendajad Piret Kuropatkin, Kaja Kärp ja Helle Soots
Maakonna gümnaasiumiõpilaste õigekirjavõistlus
4. koht Mari Maisla 11. kl, 6. koht Lysandra Lippa 12. kl, 7. koht Renee Trei 10. kl
Juhendaja Helle Soots
Maakondlik vene keele olümpiaad
I koht Viktoria Koltsova 9. kl
Juhendaja Pille Varusk
4. – 6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
III koht Robin Liiber 5. kl
5. koht Joonas Talvik 6. kl
9.-14. koht Laura Trei 4. kl
Juhendajad Kersti Vunder, Enna Ojaots, Haja Ojarand
Majandusolümpiaadi Viljandimaa piirkonnavoor
II koht Renee Trei 10. kl (kutusutud lõppvooru)
Anell Kuus 11. kl 4. koht
Maarja Milistver 11. kl 7. koht
Deena Mäger 10. kl 8. koht
Juhendaja Sirje Kasendi
Matemaatikavõistluse „Nuputa“ piirkonnavoor
võistkondlik 5. koht Robin Liiber 5. kl, Eero Lõhmus 5. kl, Joonas Talvik 6. kl, Tõnis Kald 6. kl
Juhendajad Enna Ojaots, Kersti Vunder
Maakondliku põhikoolide mälumängu “Pähklipureja” II voor
võistkondlik II koht Karl Kristofer Alp 6. kl, Kriki Kaits 7. kl, Kristiina Koltsova 8. kl, Grethel Mets 9. kl
Juhendaja Kaja Kärp
Joonistusvõistlus “Metsapostkaart 2016”
Kadi Lõhmus 8. kl valiti 36 parema hulka 2990-st
Maakonna 9. kl inglise keele olümpiaad
I – II koht Grethel Mets
VI – IX koht Leiger Fuks
Juhendaja Marika Kovru
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
8. koht Renee Trei 10.kl
14. koht Mari Maisla 11.kl
Juhendaja Helle Soots
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
1. koht Renee Trei 10.kl
10.-12. koht Kristo Maisla 7.kl
13.-14. koht Kriki Kaits 7.kl
Kõigi juhendaja Enna Ojaots
XIX üleriigilisel noorte etlejate konkursil “Koidulauliku valgel”
I koht nooremas vanuseastmes ja konkursi üldvõit Kristjan Häggblom 8. kl (juhendaja Romet Koser)
Maakondliku põhikoolide mälumängu “Pähklipureja” 10. hooaja I voor “Muusika meie ümber”
3. koht võistkond Karl Kristofer Alp 6. kl, Kriki Kaits 7. kl, Kristiina Koltsova 8. kl, Grethel Mets 9. kl (juhendaja Kaja Kärp)
Viljandimaa noorte etlejate konkurss “Koidulauliku valgel”
I koht Kristjan Häggblom 8. kl (juhendaja Romet Koser)
Maakondlikul prof Jaan Depmanile pühendatud XXI nuputamisvõistlusel
1. koht võistkond Renee Trei 10. kl, Triin Taal 11. kl, Lysandra Lippa 12. kl
4. koht võistkond Tarvi Tepandi 10. kl, Mari Maisla 11. kl, Loora Tokman 12. kl
Maakondlikul 4. – 9. klasside matemaatikavõistlusel Mulgi Pähkel
1. koht Robin Liiber 5. kl (K. Vunder)
3. koht Joonas Talvik 6. kl (E. Ojaots)
4.-5. koht Leiger Fuks 9. kl (K. Vunder)
5. koht Inganora Makko 6.kl (E. Ojaots)
5. koht Kadi Lõhmus 8.kl (E. Ojaots)
6. koht Eero Lõhmus 5.kl (K. Vunder)
6. koht Kristo Maisla 7.kl (E. Ojaots)
6. koht Grethel Mets 9.kl (K. Vunder)
III üleriigilisel koolinoorte jutuvestjate konkursil “Kratilood”
1. koht Eero Lõhmus 5. kl, 2. koht Robin Liiber 5. kl (juhendajad lapsevanemad K. Lõhmus ja M. Põder)
Viljandimaa gümnasistide majanduspäeval majandusmängus turuplats
Parim kodumajapidamine:
Mariliis Evert12.kl
Sander Kõiv 12.kl
John Lepik 12.kl parim müüja
Mairo Limbo 12.kl
Helis Mändla 12.kl
Rocco Nurmela 12.kl
Kodumajapidamistest II koht:
Sander Koltsov 11.kl
Anell Kuus 11.kl
Martin Kõva 11.kl
Mari Maisla 11.kl
Rauno Tafenau 11.kl
Külliki Kullama 12.kl
Kodumajapidamistest III koht:
Kelly Jõgi 10.kl
Catlin Kallas 11.kl
Elina Kasvandik 11.kl
Triin Ristisaar 11.kl
Selyn Laande 12.kl
Ruudi Rang 10.kl parim pankur
Renee Trei 10.kl parim tootja
Maakondlikul 6. klasside õpioskuste olümpiaadil
6. koht võistkond Raido Mägi, Tõnis Kald, Joonas Talvik, Inganora Makko, Karl Kristofer Alp (juhendajad L. Hallik, H. Ojarand, K. Kärp, E. Ojaots)
Orienteerumismäng “Viljandimaa Euroopas”
III koht 6. klassi võistkond Karl Kristofer Alp, Tõnis Kald, Raido Mägi, Joonas Talvik, Egerth Tiido (juhendajad Aive Kaldra ja Kaja Kärp)
Viimati muudeti:13.05.2022